Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi w zakresie rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie zaprasza na drugie spotkanie w ramach

„Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi w zakresie rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych”.

Odbędzie się ono 14.12.2018r. (piątek) o godzinie 10:30 w Klubie Nauczyciela na parterze w budynku poradni.

 

Spotkania przeznaczone są dla socjoterapeutów, nauczycieli prowadzących zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, pracujących z dziećmi z trudnościami w funkcjonowaniu społeczno-emocjonalnym, jak również dla zainteresowanych tą tematyką, praktykujących i niepraktykujących w tym zakresie. Na każdym etapie funkcjonowania sieci można do niej dołączyć.

 

Porządek spotkania:
1. Warsztat: „Zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży – jak im pomóc w szkole?”, prowadząca: Sylwia Sokołowska – psycholog PPP Białogard, kończąca I rok Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
2. Sprawy różne, możliwość indywidualnych konsultacji.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego (na numer telefonu poradni) z koordynatorką: Ewą Cieszko-Kowalską.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie działa już prawie 50 lat i świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, psychoedukacji, terapii, a także udziela wsparcia psychologicznego, pedagogicznego i logopedycznego dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Nasze usługi są dobrowolne i bezpłatne, a do ich skorzystania zaproszeni są mieszkańcy z miasta i gminy Białogard, miasta i gminy Karlino, miasta i gminy Tychowo.


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Białogardzie

ul. Dworcowa 2, 78-200 Białogard


Tel/Fax: 94 312 25 96

Tel. komórkowy: 515 082 620

email: pppbialogard@poczta.onet.pl


Sekretariat zaprasza w godzinach: 7:30 - 15:30

od poniedziałku do piątku


mapa dojazdu