55-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie

13.10.2023 roku odbyło się 55-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie. W uroczystym świętowaniu pracownikom Poradni towarzyszył wicestarosta Pan Dominik Kołodziejski oraz przedstawiciele wydziału oświaty Panie: Ewa Popławska, Małgorzata Mierzejewska i Elżbieta Niewiadomska. Dyrektor Poradni Pani Bożena Pantoł ze szczyptą humoru, a jednocześnie z wnikliwością opowiedziała 55-letnią historię placówki, skłaniając do refleksji nad zmianami w Poradni. Podziękowania na ręce Pani Dyrektor od wicestarosty i kadry Poradni wywołały wzruszenie.

 

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, młodzieży i rodziców oraz wspomagania przedszkoli, szkół i placówek w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

Nasze usługi są dobrowolne i bezpłatne, a do ich skorzystania zaproszeni są dzieci i uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele ze szkół, przedszkoli i placówek znajdujących się w obrębie  miasta i gminy Białogard, miasta i gminy Karlino, miasta i gminy Tychowo (powiat białogardzki).


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Białogardzie

ul. Dworcowa 2, 78-200 Białogard


Tel/Fax: 94 312 25 96

Tel. komórkowy: 515 082 620

email: pppbialogard@poczta.onet.pl


Sekretariat zaprasza w godzinach: 7:30 - 15:30

od poniedziałku do piątku


mapa dojazdu