Darmowy e-book o emocjach

Serdecznie polecamy darmowy e-book „Och Buu — na tropie uczuć” autorstwa  Katarzyny Zolich i Alicji Jakimów.

To obrazkowy przewodnik dla dzieci oraz podręcznik dla rodziców omawiający emocje, z pięknymi ilustracjami, mapą emocji, ćwiczeniami i emocjonalną prognozą pogody. Ułatwi dzieciom rozpoznawanie emocji i radzenie sobie z nimi, a rodzicom  – towarzyszenie i wspieranie swoich pociech.  Jest to ciekawy pomysł na wspólne przeżycie przygody w głąb świata uczuć dziecka.

Wystarczy kliknąć  na link tutaj i zapisać się, by otrzymać e-booka.