Grupa wsparcia dla doradców zawodowych

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie zaprasza doradców zawodowych lub nauczycieli zajmujących się w szkole tą tematyką na spotkanie

„Grupy wsparcia dla doradców zawodowych”

w dniu 28.05.2019 r. o godz. 10.OO.

Miejsce: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie, Klub Nauczyciela – parter.

Tematyka spotkania:

– prognoza zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy,

– rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Przewidywany czas spotkania do godz. 12.oo.