Grupa wsparcia dla dyrektorów szkół i przedszkoli – zmiana terminu

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie zaprasza na spotkanie w ramach

Grupy wsparcia dla dyrektorów przedszkoli i szkół

w dniu 8.01.2019 r. w godz. 9.00 – 13.00 ( sala nr 3 – parter)

(zmiana terminu związana jest z próbnym egzaminem ósmoklasisty 19.12.2018 r.)

Tematyka spotkania:
– zindywidualizowana ścieżka kształcenia i inne formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
– konstruowanie IPET-u.

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie przybycia dyrektorów do dnia 3.01.2019 r.  (mailowo lub telefonicznie).

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie działa już prawie 50 lat i świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, psychoedukacji, terapii, a także udziela wsparcia psychologicznego, pedagogicznego i logopedycznego dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.