Grupa wsparcia dla logopedów przedszkolnych i szkolnych

Serdecznie zapraszamy logopedów na ostatnie w bieżącym roku szkolnym spotkanie w ramach

„Grupy wsparcia dla logopedów przedszkolnych i szkolnych”.

Odbędzie się ono 6.06.2018r. (środa) o godzinie 17:00 w Klubie Nauczyciela na parterze w budynku poradni.

Temat spotkania: „Rotacyzm – diagnoza i terapia, czyli jak poradzić sobie z wadliwą wymową głoski „R”?

Prowadzenie: Maria Jonko, Hanna Górzyńska – neurologopedzi z PPP Białogard.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego (na numer telefonu poradni) z koordynatorem spotkania: Marią Jonko.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie działa już prawie 50 lat i świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, psychoedukacji, terapii, a także udziela wsparcia psychologicznego, pedagogicznego i logopedycznego dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.