Kiedy musimy zostać z dzieckiem w domu… Propozycje zabaw, ćwiczeń w czasach kwarantanny

Oto propozycje zabaw i ćwiczeń do zrealizowania dla Państwa z dziećmi, kiedy szczególnie teraz ograniczony jest dostęp do placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz naszej specjalistycznej pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

• Wspólne zabawy na nowo – jak urozmaicić dziecku czas oraz się nie namęczyć?  kliknij tutaj
  • Przykłady ćwiczeń i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym. kliknij tutaj
  • Jak usprawniać aparat artykulacyjny dzieci? Masaże logopedyczne i inne ciekawe ćwiczenia.  kliknij tutaj
  • Jak poradzić sobie ze stresem u dziecka? – zabawy i ćwiczenia relaksacyjne dobre na wszystko. kliknij tutaj