Komunikat w sprawie Wczesnego Wspomagania Rozwoju i programu „Za Życiem”

Dyrektor PP-P w informuje, że od dnia 1.06.2020r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie wznawia swoją działalność w zakresie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz programu „Za życiem” w trybie stacjonarnym.

Z uwagi na stan epidemii, dbając o wspólne bezpieczeństwo, ustalono niezbędne i konieczne zasady oraz procedury pozwalające na zapewnienie bezpiecznych warunków funkcjonowania Poradni w trybie stacjonarnym w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Przygotowano gabinety diagnostyczne, w których możliwe jest szybkie przeprowadzenie dezynfekcji, pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej, wprowadzono zaostrzone zasady kontaktów interpersonalnych w budynku, przyjmowania klientów i obiegu dokumentów.