Minikonferencja dla rodziców „Bajka dobra dla wszystkich”

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie serdecznie zaprasza rodziców  na minikonferencję nt.:

„Bajka dobra dla wszystkich”,

która odbędzie się 26.04.2018r. o godz. 16:15 w siedzibie Poradni przy ul. Dworcowej 2
w Białogardzie.

Osoby prowadzące:

• Marta Hewelt – pedagog,
  • Justyna Piotrowicz – logopeda.

Domowa bajkoterapia to niezwykle skuteczna metoda wpływania na emocjonalny i intelektualny rozwój dzieci. Podczas spotkania rodzice dowiedzą się, jak za pomocą bajek radzić sobie z rozmaitymi zmianami w życiu dziecka, a także jak pomóc mu w radzeniu sobie z trudnościami i negatywnymi emocjami, jakie czasem pojawiają się na jego drodze. Dodatkowo zostaną przedstawiane pozycje książkowe pomocne w radzeniu sobie z lękiem, smutkiem, nieśmiałością itp.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego (na numer telefonu poradni) z osobami prowadzącymi minikonferencję.

Prosimy również o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu drogą e-mailową lub telefoniczną.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie działa już prawie 50 lat i świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, psychoedukacji, terapii, a także udziela wsparcia psychologicznego, pedagogicznego i logopedycznego dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.