Nowy druk – opinia o uczniu zgłoszonym na badanie do Poradni przez rodzica/opiekuna prawnego

Informujemy, że w zakładce „Formularze” umieszczony został nowy druk: Opinia o uczniu zgłoszonym na badanie do Poradni przez rodzica/opiekuna prawnego.

Jest to propozycja opinii, jaką nauczyciele/wychowawca klasy mogą napisać o funkcjonowaniu ucznia, jego mocnych stronach i trudnościach, formach i efektach udzielanej pomocy psychologiczno-pedagogicznej z wnioskami do dalszych działań w sytuacji samodzielnego zgłoszenia dziecka na badanie do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przez rodzica/opiekuna prawnego. Wypełnienie w/w druku jest dla pracowników Poradni ważną informacją w ustalaniu adekwatnych do potrzeb dziecka form pomocy.