Grupa wsparcia i rozwoju osobistego dla młodzieży

Cele

• wzmacnianie poczucia własnej wartości, poznanie swoich mocnych stron i ograniczeń;
  • nauka skutecznej komunikacji – praca nad umiejętnością wyrażania własnego zdania i postawą asertywną;
  • doskonalenie umiejętności wyrażania i rozpoznawania uczuć;
  • doskonalenie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresogennych;
  • nauka strategii rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • nauka planowania aktywności, rozkładu dnia, przewidywania konsekwencji swoich działań;
  • planowanie i osiąganie ważnych celów życiowych.