Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie zaprasza do wypełnienia ankiety

W załączeniu przedstawiamy Państwu ankietę na temat przemocy w rodzinie w powiecie białogardzkim. Ankieta dotyczy zdiagnozowania zjawiska przemocy w rodzinie oraz stanu wiedzy na temat przemocy wśród mieszkańców powiatu.

Badanie prowadzi Zespół ds. opracowania Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Białogardzkim na rok 2023 (Uchwała Nr 7/2023 Zarządu Powiatu w Białogardzie).

Ankieta ma 17 pytań i jest anonimowa, wypełnienie jej zajmuje do 10 minut.

Dziękujemy!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfot_9H5PVOSPBc1ygxHDmDREyj7krSF0YwBwaokY5Ep7Cwmg/viewform?fbclid=IwAR2iEVy9WsSWFsefG5AUcdRqgNfpnbA8uh1tMXHXonCmjSwUB7YPReTJwlY

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie świadczy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy, pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, młodzieży i rodziców oraz wspomagania przedszkoli, szkół i placówek w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

Nasze usługi są dobrowolne i bezpłatne, a do ich skorzystania zaproszeni są mieszkańcy z miasta i gminy Białogard, miasta i gminy Karlino, miasta i gminy Tychowo.


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
w Białogardzie

ul. Dworcowa 2, 78-200 Białogard


Tel/Fax: 94 312 25 96

Tel. komórkowy: 515 082 620

email: pppbialogard@poczta.onet.pl


Sekretariat zaprasza w godzinach: 7:30 - 15:30

od poniedziałku do piątku


mapa dojazdu