Remont w Poradni – ważne informacje dla klientów

Informujemy, że od 2.07.2020 r. pierwsze piętro Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie jest remontowane.

Do Poradni można wejść jedynie

od strony ULICY SIKORSKIEGO.

Zwracamy się z prośbą, by na umówione spotkania do Poradni przychodzić punktualnie i czekać przed drzwiami, aż wyjdzie diagnosta/terapeuta.
W uzasadnionych przypadkach prosimy dzwonić dzwonkiem.

Sekretariat Poradni jest czynny w godzinach 7:00-15:00.

UWAGA:

od 2.07.2020 r. do odwołania działa jedynie numer telefonu