Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi w zakresie rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie zaprasza na kolejne w roku szkolnym 2021/2022 spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi w zakresie rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych”. Odbędzie się ono 21.01.2022r. o godzinie 9:30 w sali nr 3 na parterze w budynku poradni.

Spotkania przeznaczone są dla socjoterapeutów, nauczycieli prowadzących zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, pracujących z dziećmi z trudnościami w funkcjonowaniu społeczno-emocjonalnym, jak również dla zainteresowanych tą tematyką, praktykujących i niepraktykujących w tym zakresie. Na każdym etapie funkcjonowania sieci można do niej dołączyć.

Porządek spotkania:

1. Rozwijanie umiejętności społecznych i komunikacyjnych u dzieci/uczniów .

2. Omawianie bieżących sytuacji problemowych zaistniałych
    w szkole/przedszkolu/placówce.

3. Sprawy różne, możliwość indywidualnych konsultacji.

Informujemy, że w związku z epidemią COVID-19 niezbędne jest zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa, dlatego uznajemy za istotne:

– potwierdzenie mailowo na adres: politowska-kowal.anna@ppp.powiat-bialogard.pl przybycia na spotkanie zainteresowanych osób;

– przyniesienie na spotkanie maseczek oraz własnych przyborów do pisania.