Spotkanie grupy wsparcia rodziców dzieci z autyzmem

9 grudnia 2021 roku (czwartek) o godzinie 16.00, w sali nr 5 na I piętrze w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie odbędzie się kolejne spotkanie grupy wsparcia rodziców dzieci z autyzmem.

Tematem spotkania będzie nauka radzenia sobie z trudnymi emocjami własnymi oraz swojego dziecka.

Więcej informacji na temat grupy wsparcia tutaj.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (poprzez sekretariat poradni: 94 312 25 96 lub kom. 515 082 620) z prowadzącymi spotkanie:

• psycholog – Anną Wrzesińską-Kołakowską,
  • pedagog – Marleną Osiecką.