Zapytanie ofertowe do programu „Za Życiem”

W związku z realizacją Rządowego Programu „Za Życiem” Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie zaprasza do składania ofert na świadczenia usług:

• Terapia pedagogiczna
  • Integracja sensoryczna
  • Terapia logopedyczna
  • Fizjoterapia/Terapia ruchowa
  • Terapia z psychologiem
  • Konsultacje lekarskie – neurolog dziecięcy, psychiatra dziecięcy, rehabilitant, pediatra, otolaryngolog.

Termin składania ofert do dnia 30.11.2020r. do godz. 14:00.

Więcej szczegółów pobierz tutaj.