Wykłady, prelekcje, warsztaty

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie proponuje wykłady/warsztaty dla rodziców organizowane na terenie poradni.

Szczegółowe terminy będą ogłoszone na stronie internetowej poradni.

TematProwadząceTermin
Jak rozwijać prawidłową mowę i zapobiegać wadom wymowy u dziecka przedszkolnego?H. Górzyńska
M. Weiszewska
M. Jonko
listopad 2018 r.
Sposób na złość.E. Cieszko-Kowalska
A. Politowska-Kowal
luty
2019 r.
Jak mówić, by maluchy nas słuchały? Wykład dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat.M. Hewelt
A. Wrzesińska-Kołakowska
marzec 2019 r.

Istnieje także możliwość zorganizowania wykładów/prelekcji/warsztatów dla rodziców na terenie szkół/przedszkoli/placówek na pisemny wniosek dyrektora.